Registered Employee Details of Division North Chotanagpur division
   
Sl NoNameDesignationDepartmentOther DetailsPresent
1 A.j.leyangi PeonRoad Construction Department 
2 Aakash Kumar B. PrinterRoad Construction Department 
3 Abdul Gaffar Pamria PeonWater Resources Department
4 Abdul Khalik ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
5 Abhay Prakash ZONAL MALARIA OFFICER,S.C. DIV.HEALTH DEPARTMENT 
6 Abhishek Minj EXECUTIVE ENGINEERWater Resources Department 
7 Abinash Kumar ClerkAgriculture & sugarcane development dept 
8 Abul Klam PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
9 Acharya Manas Pallav ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
10 Achyuta Nand Rajak PeonRoad Construction Department 
11 Ahmad Khan ORDERLYAgriculture and Sugarcane Department 
12 Ajay Kumar Accounts ClerkR.W.D . Works Division 
13 Ajay Kumar Deputy SecretaryMines and Geology Department 
14 Ajay Kumar Assistant EngineerR.W.D . Works Division 
15 Ajay Kumar Yadav DaftariD.W.&S. Division, CHATRA 
16 Ajay Kumardas ORDERLYD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
17 Ajit Barla AccountantD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
18 Akhil Kumar Verma ClerkDeputy Director(Panchayti Raj Office) 
19 Akhouri Om Prakash Accounts ClerkMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
20 Akshaybar Prasad Singh ChainmanWater Resources Department
21 Alok Kumar Bharti Assistant EngineerMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
22 Aloka Kumar Tapaswi Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
23 Aloka Minz Assistant commissionerDIV. Commisioner Office 
24 Ambiya Devi PeonWater Resources Department 
25 Amerjit Kumar JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
26 Amit Kr. Singh ORDERLYDEPUTY INSPECTRESS OF SCHOOL, CHATRA 
27 Amit Kumar GAURDForest & Environment Department, Tutorial Circle 
28 Amit Kumar Jha Lower Division ClerkD.W.&S. Division, CHATRAVBU HAZARIBAG
29 Amit Kumar Sinha Lower Division ClerkMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
30 Amulya Mandal CHAUKIDARR.W.D . Works Division 
31 Anadi Singh PeonWater Resources Department 
32 Anadi Mandal KhalasiR.W.D . Works Division 
33 Anand .kr. Bhagat Clerkrange education office, chatra 
34 Anil Kumar C. ClearkBuilding Construction Circle 
35 Anil Boury DaftariRoad Construction Department 
36 Anil Kr. Gupta JUNIOR ENGINEERMinor Irrigation Division 
37 Anil Kumar Bedia ORDERLYR.W.D . Works Division 
38 Anil Kumar Horo ClerkRegional Deputy Director of Education Office 
39 Anjani Kumar ORDERLYPrimary Teacher Training College, Simariya 
40 Anjarul Haque Ansari Senior AuditorFinance & Audit 
41 Ankit Kumar ClerkAnimal Husbandry DepartmentANIMAL HUSBANDRY SCHOOL, GAURIAKARMA, HAZARIBAG
42 Ansumali Bikarnt CORRESPONDENCE CLERKWater Ways Division- 2 
43 Arbind Banra Lower Division ClerkR.W.D . Works Division 
44 Arbind Kumar Divisional CommissionerDivisional Commissioner Office 
45 Arik Marandi Lower Division ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
46 Arjun Mahato CHAUKIDARD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
47 Arjun Manjhi PeonR.W.D . Works Division 
48 Arjun Paswan JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
49 Arjun Prasad Mali KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
50 Arjun Ram PeonHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
51 Arun Kumar PeonExecutive Engineer, Building division 
52 Arun Kumar Audit OfficerFinance & Audit 
53 Arun Kumar Deputy DirectorState Drugs Control Directorate 
54 Arun Kumar JUNIOR ACCOUNTS CLERKR.W.D . Works Division 
55 Arun Kumar Assistant EngineerWater Resources Department
56 Arun Rana KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
57 Arvind Kumar PeonD.W.&S. Division, CHATRA 
58 Arvind Kumar Singh Lower Division ClerkD.W.&S. Division, CHATRA 
59 Ashok Jha JUNIOR ENGINEERD. W. & S. Division Hatia Project 
60 Ashok Kr Mandal Deputy DirectorDeputy Director of Mines 
61 Ashok Kumar TREASURE GUARDR.W.D . Works Division 
62 Ashok Kumar MechanicAnimal Husbandary 
63 Ashok Kumar ClerkDeputy Commissioner of Excise 
64 Ashok Kumar Ray Audit OfficerFinance & Audit 
65 Ashok Kumar Sinha CORRESPONDENCE CLERKWater Ways Division- 2 
66 Ashok Pandit CHAUKIDARDist. Animal Husbandry office 
67 Ashok Paswan C. ClearkMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
68 Ashok Ram PeonD.W.&S. Division, CHATRA 
69 Ashok Toppo Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
70 Ashutosh Pathak KhalasiD.W.&S. Division, CHATRA 
71 Avinash Kumar JUNIOR ENGINEERD.W.&S. Division, CHATRA 
72 Awdesh Prasad G. ReaderMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
73 Baban Das Superintending EngineerBuilding Construction Circle 
74 Babuchand Mahato DriverR.W.D . Works Division 
75 Badri Prasad Deputy DirectorMines and Geology 
76 Bahadur Ram ClerkPrimary Teacher Training College, Simariya 
77 Baldeo Prasad Yadav JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
78 Baleshwar Mahto Treasure GuardWater Resources Department
79 Baleshwar Paswan C. ClearkR.W.D . Works Division 
80 Baliram Prasad CHAUKIDARD.W.&S. Division, CHATRA 
81 Balko Oraawn NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
82 Balram Mahto AssistantSub Registry Office 
83 Bandhan Ravidas KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
84 Bandhu Urawn Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
85 Banshi Gope KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
86 Banshi Ravidas STENOGRAPHER/TYPISTDivisional Commissioner Office 
87 Basant Prasad Sahu JUNIOR ENGINEERBuilding Construction Circle 
88 Basudeo Baitha NALKUP MISTRID. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
89 Basudeo Ram PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
90 Basudeo Uraw B. PrinterD.W.&S. Division, CHATRA 
91 Bauri Mahto PeonWater Resources Department
92 Benedick Toppo Lower Division ClerkDivisional Commissioner Office 
93 Bhagirath Goswami PeonWater Resources Department
94 Bhagirath Prasad Yadav PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
95 Bhagwan Das JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
96 Bhagwanjee Jha TREASURE GUARDWater Resources Department
97 Bhagwati Devi PeonD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
98 Bhairo Rana Orderly PeonC.F TERRITORIAL CIRCLE CHATRA 
99 Bharat Ram SWEEPARDIV. Commisioner Office 
100 Bharati Prasad TeacherEducationB K Roy M Girl's
101 Bhaskar Prasad Das Assistant EngineerWater Resources Department
102 Bhatu Choudhary KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
103 Bhikhan Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
104 Bhola Mahto CHAUKIDARD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
105 Bhola Mahto Mali cum ChoukidarDivisional Commissioner Office 
106 Bhola Paswan Head ClerkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
107 Bhulu Mahato DaftariWater Resources Department
108 Bhuneshwar Bhuiyan PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
109 Bigan Ram PeonR.W.D . Works Division 
110 Bigan Saw NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
111 Bijay Kumar Singh CHAUKIDARWater Resources Department
112 Bikram Hansda JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2 
113 Bina Srivastava Divisional CommissionerDivisional Commissioner Office 
114 Bindheshwar Ram Paswan Head ClerkMines and Geology 
115 Binod Bahadur Assistant EngineerD.W.&S. Division, CHATRA 
116 Binod Kumar Accounts ClerkWater Resources Department
117 Binod Munda ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
118 Binod Parashar EXECUTIVE ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA
119 Binod Paswan Poultry AttendantAnimal Husbandary 
120 Bipin Bihari Singh AssistantForest & Environment Department, S.F.D. KodermaS.Sinha Collage Aurangabad(Bihar) Sadar
121 Bipin Kumar Bihari ASSISTANT ENGINEERWater Ways Division- 2 
122 Birendra Karmali JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
123 Birendra Kuamr NALKUP MISTRID.W&S Division 
124 Birendra Kumar Choudhary PeonD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
125 Birendra Kumar Gupta Senior AuditorFinance & Audit 
126 Birendra Sahu DriverDist. Animal Husbandry office 
127 Birsa Birchand Lakra Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
128 Bishnukant Pandey ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
129 Brahamdut Pandey CHAUKIDARR.W.D . Works Division 
130 Braj Kishor Mahato JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
131 Braj Kishore Kr. DriverAnimal Husbandary 
132 Brajesh Kumar Accounts ClerkR.W.D. koderma 
133 Brajesh Kumar Dixit Corrospondance ClearkWater Ways Division- 2 
134 Brajesh Kumar Singh CLERCKHealth Department 
135 Brajesh Pathak PeonFinance & Audit 
136 Brajeshwar Singh JUNIOR ENGINEERWater Resources Department
137 Brijdeo Sharma Work SarkarD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
138 Brijnandan Paswan PeonD.W&S Division 
139 Budhan Ram DriverD.W.&S. Division, CHATRA 
140 Budhan Ravidas PeonWater Resources Department 
141 Champai Bodra Deputy Director(Laboratory)Agriculture & sugarcane development dept 
142 Chandan Kumar JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION 
143 Chandra Kant Mandal Chain ManWater Resources Department
144 Chandrika Ram JUNIOR ENGINEERD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
145 Chandrika Ravi Das PeonR.W.D . Works Division 
146 Chandrika Ravidas C. ClearkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
147 Chhotu Gope KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
148 Chhotu Ram SWEEPARHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
149 Chitranjan Prasad Singh JUNIOR ENGINEERWater Resources Department
150 Chittranjan Kr. Pandey TeacherEducationG.N.M
151 Chotu Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
152 Chutar Choudhary PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
153 Dasrath Birhor PeonR.W.D . Works Division 
154 Dasrath Prasad NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
155 Dasrath Singh KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
156 Deep Kumar Srivastav Lower Division ClerkR.W.D . Works Division 
157 Deepak Kujur JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2 
158 Deepak Kumar JUNIOR ENGINEERD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
159 Deo Kumar Chopra STENOGRAPHER/TYPISTDivisional Commissioner Office 
160 Deoki Yadav PeonWater Resources Department 
161 Deonarain Mahto ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
162 Dev Narayan Prasad DraftsmanRoad Construction Department 
163 Devashish Singh CLERKAgriculture and Sugarcane Department 
164 Devdas Kumar PeonR.W.D . Works Division 
165 Devendra Prasad Yadav PeonWater Resources Department 
166 Devnandan Pd. PeonWater Resources Department 
167 Dhananjay Singh C. ClearkR.W.D . Works Division 
168 Dhaneshwar Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
169 Dhanji Singh NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
170 Dharichhan Prasad DaftariD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
171 Dharmendra Kumar ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
172 Dharmendra Kumar C. ClearkRoad Construction Department 
173 Dharmendra Kumar Assistant EngineerWater Resources Department
174 Dharmendra Kumar Singh Corrospondance ClearkWater Ways Division- 2 
175 Dharmendra Prasad Mehta JUNIOR ENGINEERD.W.&S. Division, CHATRA 
176 Dharmraj Pd. TYPISTWater Resources Department 
177 Digmangal Ram ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
178 Dinesh Munda JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2 
179 Dinesh Gope C. ClearkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
180 Dinesh Kumar Das ASST. TEACHERDISTRICT EDUCATION OFFICE, PALAMUKBR HIGH SCHOOL, MAHUDA PHC, MAHUDA
181 Dinesh Prasad UPPER DIVISIONAL CLERKD.W.&S. Division, CHATRA 
182 Dinesh Prasad Singh Assistant EngineerR.W.D . Works Division 
183 Dinesh Tripathi JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
184 Dineshwar Pandit PeonDivisional Commissioner Office 
185 Dineshwar Prasad Mehta KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
186 Dineshwar Ram PeonDeputy Director(Panchayti Raj Office)
187 Dipak Kumar Tiwary PeonWater Resources Department 
188 Fedrik Minj Head ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
189 Gabrial Kindo EXECUTIVE ENGINEERWater Ways Division- 2
190 Gabriel Chore Assistant EngineerExecutive Engineer, Building division 
191 Ganesh Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
192 Gangamuni Devi PeonD.W.&S. Division, CHATRA 
193 Ganpati Sharma Assistant EngineerD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
194 Ghanshyam Pd Sah Assistant EngineerR.W.D . Works Division 
195 Ghanshyam Pramanik TracerR.W.D . Works Division 
196 Gopal Modi KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
197 Govind Kumar ClerkAgriculture & sugarcane development dept 
198 Gulsher Prasad CHAUKIDARWater Ways Division- 2
199 Guru Charan Ram Poultry AttendantAnimal Husbandary 
200 Harendra Kr. Accounts ClerkWater Resources Department 
201 Hari Sah PeonWater Resources Department
202 Hari Shankar Tiwari KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
203 Hemant Bhagat JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
204 Hira Kant Ray KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
205 Hiralal Sah DriverR.W.D . Works Division 
206 Hulash Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
207 Imtiyaz Ali JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
208 Inderadeo Ram PeonExecutive Engineer, Building division 
209 Indradeo Mahto ClerkHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
210 Indradeo Paswan KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
211 Indrajit Kumar Das GAURDForest & Environment Department, Tutorial Circle 
212 Ishwar Das KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
213 Jagdish Chaudhary Treasure GuardD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
214 Jagdish Gope KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
215 Jageshwar Prajapati PeonBuilding Construction Circle 
216 Jageshwar Choudhary KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
217 Jagnarayan Rai CHAUKIDARR.W.D . Works Division 
218 Janardan Singh PeonWater Resources Department
219 Janardhan Prasad DriverMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
220 Jawahar Prasad Assistant EngineerRoad Construction Department 
221 Jay Ram JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
222 Jay Kumar Patel JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION 
223 Jay Shanker Thakur STENOGRAPHER/TYPISTR.W.D . Works Division 
224 Jebiyar Soreng Assistant EngineerKonar Canal Division
225 Jeetendra Bahadur Singh JUNIOR ENGINEERbuilding construction department koderma 
226 Jitan Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
227 Jitendra Kumar ChaukidarRoad Construction Department 
228 Jitendra Kumar Gautam ORDERLYPrimary Teacher Training College, Simariya 
229 Jitendra Kumar Koudilya Senior AuditorFinance & Audit 
230 Juthan Giri JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
231 Jyotish Kumar Oraon JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
232 Kailash Mistri JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
233 Kalipad Mahto PeonWater Resources Department 
234 Kalyani Gupta AssistantMines and Geology 
235 Kameshwar Prasad KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
236 Kameshwar Prasad PeonDIV. Commisioner Office 
237 Kanai Lal Mahli PeonWater Ways Division- 2 
238 Kanak Lata ClerkDeputy Director of Mines 
239 Kanhaiya Bharati Chain ManR.W.D . Works Division 
240 Kanti Kumar Sen TracerD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
241 Kapil Sharma Work SarkarD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
242 Kartik Ram KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
243 Karu Gop PeonWater Ways Division- 2
244 Karu Gop PeonWater Resources Department 
245 Kashi Nath Rajak JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
246 Kashi Nath Singh JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
247 Kesho Ram DriverAgriculture & sugarcane development dept 
248 Keshri Devi CHAUKIDARForest & Environment Department, S.F.D. KodermaSemariya (Chatra) Sadar
249 Khageshwar Das JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
250 Kiran Devi AssistantForest & Environment Department, S.F.D. KodermaDoranda Sadar
251 Kishor Ram KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
252 Kishore Ram PeonAdditional Director Geology 
253 Kishun Gope KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
254 Kisto Baouri TREASURE GUARDD.W&S Division 
255 Kittu Mahto PeonWater Resources Department 
256 Krishn Kumar Sharma JUNIOR ACCOUNTS CLERKD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
257 Krishna Chandra Bharati CHAUKIDARR.W.D . Works Division 
258 Kuldip Yadav PeonWater Resources Department
259 Kuleswar Ravidas PeonSDW, BERMO TENUGHATN/A N/A
260 Kumar Nagmani PeonRoad Division 
261 Kumar Rahul Accounts ClerkGround Water Investigation division 
262 Kundan Ekka PeonDIV. Commisioner OfficeB.S. City College, Bokaro Sud-divisional Hospital, Tenughat No. 2
263 Kundan Kumar PeonR.W.D . Works Division 
264 Lal Das Ram PeonR.W.D . Works Division 
265 Lalan Prasad Poultry AttendantAnimal Husbandary 
266 Lalgovind Gope PeonWater Resources Department 
267 Lalu Toppo EXECUTIVE ENGINEERBuilding Construction Division, Ranchi 
268 Lav Kumar JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
269 Laxman Mahto PeonWater Ways Division- 2 
270 Lorens Khalkho C. ClearkWater Resources Department
271 Madhu Sudan Pramanik DaftariR.W.D . Works Division 
272 Madhulika Kumari SECRETARIATE ASSISTANTDivisional Commissioner Office 
273 Maduri Chakravarti B. PrinterR.W.D . Works Division 
274 Mahabir Kumar PeonExecutive Engineer, Building division 
275 Mahadeo Prasad PeonExecutive Engineer, Building division 
276 Mahavir Singh Treasure GuardMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
277 Mahavir Singh PeonWater Ways Division- 2
278 Mahendra Kumar KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
279 Mahesh Chandra Maurya JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
280 Makru Rajwar Treasure GuardWater Resources Department
281 Mandev Upadhaya C. ClearkWater Resources Department
282 Mangal Rai PeonR.W.D . Works Division 
283 Manikant Prasad JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
284 Manindo Manjhi Poultry AttendantAnimal Husbandary 
285 Manjur Alam PeonD.W.&S. Division, CHATRA 
286 Manoj Kr.mishra C. ClearkR.W.D . Works Division 
287 Manoj Kumar PeonD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
288 Manoj Kumar Ojha JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
289 Manoj Kumar Pandey PeonWater Resources Department 
290 Manoj Kumar Raut KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
291 Manoj Kumar Singh Manager (Technical)Jharkhand State Building Construction Corporation Ltd 
292 Mantosh Kumar Singh C. ClearkWater Resources Department
293 Mathura Rai KhalasiR.W.D . Works Division 
294 Matius Vijay Toppo Administrative OfficerDIV. Commisioner Office 
295 Maufizudin Ansari Chain ManWater Resources Department
296 Md Daud Alam GAURDForest & Environment Department, Tutorial Circle 
297 Md Manowar Alam JUNIOR ENGINEERWater Resources Department
298 Md Shahnawaz Alam ClerkAssistant Director Survey Soil Conservation 
299 Md Tanveer Alam Accounts ClerkWater Resources Department 
300 Md. Alaudin Ansari ORDERLYMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
301 Md. Khajamuddin ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
302 Md.mannan Ansari PeonHEALTH DEPARTMENT 
303 Md.sajad Alam ClerkHEALTH DEPARTMENT 
304 Meghlal Yadav PeonWater Resources Department 
305 Mehandi Imam KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
306 Meraj Khan PeonDivisional Commissioner Office 
307 Miritunjay Singh PeonWater Ways Division- 2 
308 Miss Kalen Khalko Assistant Agriculture DirectorAGRICULTURE OFFICE 
309 Miss. Ursila Aind ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
310 Mithilesh Kumar Sah JUNIOR ENGINEERWater Resources Department
311 Mithilesh Kumar Srivastava Accounts ClerkWater Resources Department
312 Mithilesh Prasad Accounts ClerkBuilding Construction Circle 
313 Mithlesh Kumar Pandey Chain ManR.W.D . Works Division 
314 Mithlesh Kumar Singh EXECUTIVE ENGINEERD.W.&S. Division, CHATRA 
315 Mobarak Ansari DriverWater Resources Department
316 Mohan Mandal JUNIOR ENGINEERD.W&S Division 
317 Mohan Ram Chain ManMines and Geology 
318 Mohan Saw KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
319 Mohitram Mahato KhalasiR.W.D . Works Division 
320 Mukesh Kumar JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
321 Mukesh Kumar C. Clearkbuilding construction department koderma 
322 Mukesh Kumar Roy Homeopathic Medical OfficerHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
323 Mukesh Kumar Sinha Assistant DirectorAgriculture and Sugarcane Department 
324 Mukul Prasad Deputy DirectorMines and Geology 
325 Munendra Das Junior Plant Protection OfficerAgriculture and Sugarcane Department 
326 Munni Devi Treasure GuardD.W.&S. Division, CHATRA 
327 Nageshwar Singh Poultry AttendantAnimal Husbandary 
328 Nandan Kumar C. ClearkExecutive Engineer, Building division 
329 Nandlal Vishwkarma KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
330 Narayan Prasad PeonRegional Deputy Director of Education Office 
331 Narayan Rajwar Chain ManWater Resources Department
332 Naresh Karmali PeonExecutive Engineer, Building division 
333 Nasima Khatun Lower Division ClerkR.W.D . Works Division 
334 Nathuni Ram DriverR.W.D . Works Division 
335 Natwar Lal Singh CHAUKIDARD.W&S Division 
336 Navin Alok Barwa CLERKDivisional Commissioner Office 
337 Nawdeep Kumar Darao ClerkBuilding Construction Divison,Chatra 
338 Nilesh Kumar Prasad PeonWater Resources Department 
339 Niranjan Thakur C. ClearkWater Resources Department
340 Niriya Devi KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
341 Nishant Kandulna PeonDIV. Commisioner Office 
342 Nunku Murmu CHAUKIDARWater Resources Department 
343 Om Prakash Singh Accounts ClerkMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
344 Pahlu Mahto PeonWater Resources Department
345 Pancham Ram KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
346 Pankaj Kumar AssistantForest & Environment Department, S.F.D. KodermaM.J.K. Collage Bettiah Sadar
347 Pankaj Kumar Singh Accounts ClerkWater Resources Department
348 Parama Prasad JUNIOR ENGINEERRoad Construction Department 
349 Paras Prasad Singh JUNIOR ENGINEERD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
350 Parbhu Kumar Ojha PeonExecutive Engineer, Building division 
351 Parinita Verma ClerkDeputy Director(Panchayti Raj Office) 
352 Paritosh Kumar EXECUTIVE ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
353 Parshuram Singh DriverR.W.D . Works Division 
354 Prabhu Sharan Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
355 Prabu Saw UPPER DIVISIONAL CLERKD.W.&S. Division, CHATRA 
356 Pradeep Lal DriverD.W & S Division Ranchi East Ranchi 
357 Pradip Kumar Audit OfficerPlanning cum Finance Department 
358 Pradip Kumar Srivastava Asitt.Director(Poultry)Animal Husbandary 
359 Prakash Rana PeonWater Ways Division- 2
360 Prakash Yadav PeonD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
361 Prakash Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
362 Pramod Kumar Deo Treasure GuardWater Resources Department 
363 Pramod Kumar Nirala JUNIOR ENGINEERBuilding division,Chatra 
364 Pramod Kumar Sinha ZONAL MALARIA OFFICERHEALTH DEPARTMENT P.M.C.H, DHANBAD
365 Pramod Rai MACHINE OPERATORR.W.D . Works Division 
366 Prasadi Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
367 Praveen Chandra Mahto C. ClearkR.W.D . Works Division 
368 Praveen Kr.rai CashierR.W.D . Works Division 
369 Prem Bahadur PeonR.W.D . Works Division 
370 Prem Devi PeonD.W.&S. Division, CHATRA 
371 Prem Kumar Dy. DirectorInformation & Public Relation Department 
372 Pritam Devi PeonBuilding Construction Circle 
373 Pritam Kumar Sinha DRAFT MAN -IIR.W.D . Works Division 
374 Priy Ranjan Senior AuditorFinance & Audit 
375 Punit Ram PeonWater Resources Department
376 Radhe Shyam Sah Lower Division ClerkWater Resources Department 
377 Raghwendra Singh JUNIOR ENGINEERWater Resources Department
378 Rahul Kumar CLERKWater Resources Department 
379 Rahul Kumar Malto Assistant EngineerWater Resources Department 
380 Raj Singh C. ClearkR.W.D . Works Division 
381 Raj Kumar ClerkHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
382 Raj Kumar Das Chain ManWater Resources Department
383 Raj Kumar Orawn NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
384 Raj Kumar Pandey NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
385 Raj Kumar Prasad STENOGRAPHER/TYPISTMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
386 Raj Kumar Ram ClerkDEPUTY INSPECTRESS OF SCHOOL, CHATRA 
387 Rajanti Devi PeonD.W.&S. Division, CHATRA 
388 Rajeev Kumar Deputy DirectorAgriculture and Sugarcane Department 
389 Rajendra Ravidas PeonR.W.D . Works Division 
390 Rajendra Kumar JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
391 Rajendra Prasad ClerkRegional Deputy Director of Education OfficeN/A N/A
392 Rajendra Prasad Kha Accounts ClerkD.W&S Division 
393 Rajesh Kumar Deputy DirectorDeputy Director(Panchayti Raj Office) 
394 Rajesh Kumar Shrivastava Assistant EngineerWater Ways Division- 2Rajesh Srivastava Rajesh Srivastava
395 Rajesh Kumar Singh CLERKAgriculture & sugarcane development dept 
396 Rajesh Singh PeonWater Resources Department
397 Rajneesh Kumar JUNIOR ACCOUNTS CLERKR.W.D . Works Division 
398 Rajnitik Mahto DriverDivisional Commissioner Office 
399 Rakesh Chandra Upadhaya JUNIOR ENGINEERD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
400 Rakesh Kumar Verma PeonRegional Deputy Director of Education OfficeN/A N/A
401 Rakesh Patel ClerkHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
402 Ram Awadh Singh C. ClearkBuilding Construction Circle 
403 Ram Ayodhya Roy JUNIOR ENGINEERD.W&S Division 
404 Ram Babu Chaudhary PeonExecutive Engineer, Building division 
405 Ram Bahadur Roy JUNIOR ENGINEERD.W&S Division 
406 Ram Bilas Kumar TYPISTR.W.D . Works Division 
407 Ram Janam Prasad AssistantDIV. Commisioner Office 
408 Ram Khelawan Mahto PeonRegional Deputy Director of Education Office 
409 Ram Lakhan Paswan PeonDivisional Commissioner Office 
410 Ram Narayan Maheli AssistantSDW, BERMO TENUGHATN/A N/A
411 Ram Narayan Mehta Assistant EngineerR.W.D . Works Division 
412 Ram Naresh Singh KhalasiDeputy Director(Panchayti Raj Office) 
413 Ram Niwas Singh JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
414 Ram Pardeep Ram ORDERLYAgriculture & sugarcane development dept 
415 Ram Pukar Singh Audit OfficerFinance & Audit 
416 Ram Suresh Ram Accounts ClerkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
417 Rama Shankar Shukla AssistantForest & Environment Department, S.F.D. KodermaRadha Santa Collage, Rohtas Sadar
418 Ramakant Ram HEAD CLERK CUM CASHIERMines and Geology 
419 Raman Kumar Singh CORRESPONDENCE CLERKBuilding Construction Circle 
420 Ramanand Sharma PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
421 Ramchandra Garai JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
422 Ramchandra Pandey Chain ManBuilding Construction Circle 
423 Ramesh Choudhary Senior AuditorFinance & Audit 
424 Ramesh Kr.choudhary Research Officer (Q.C.)NH DIVISION GUMLA 
425 Ramesh Kumar Lohiya PeonExecutive Engineer, Building division 
426 Ramesh Mahto ChainmanWater Resources Department
427 Ramesh Prasad Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
428 Ramesh Prasad Kamal D.F.O. S.F.D. KodermaForest & Environment Department, S.F.D. KodermaPatna Science Collage
429 Rameshwar Rana KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
430 Rameshwar Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
431 Ramji Prasad Clerkrange education office, chatra 
432 Ramkrisan Soren PeonR.W.D . Works Division 
433 Ramnath Mahto ORDERLYB.E.E.O HUNTERGANJ-II 
434 Ramprasad Manjhi PeonWater Resources Department 
435 Ramsevak Mehta STENOGRAPHER/TYPISTD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
436 Ranjan Kumar Singh PeonHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
437 Ranjan N. Minz Assistant EngineerNH DIVISION GUMLA 
438 Ranjana Lower Division ClerkAssistant Director Survey Soil Conservation 
439 Ranjit Kumar Accounts ClerkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
440 Ratan Kumar Singh R.D.D.ESchool Education & Literacy Department 
441 Ravi Kumar Orderly PeonD.F.O. CHATRA NORTH DIV. 
442 Ravindra Kumar UPPER DIVISIONAL CLERKD.W.&S. Division, CHATRA 
443 Rina Singh ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
444 Rina Viswkarma ClerkAgriculture & sugarcane development dept 
445 Ritesh Kumar SECRETARIATE ASSISTANTDivisional Commissioner Office 
446 Ritesh Ranjan Kumar CHAUKIDARForest & Environment Department, S.F.D. KodermaJ.J.Collage Koderma Sadar
447 Rohit Kumar JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
448 Roshan Sinha JUNIOR ACCOUNTS CLERKR.W.D . Works Division 
449 Roushan Kumar PeonD.W.&S. Division, CHATRANOU PATNA
450 Runwa Devi PeonD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
451 Rupesh Kumar Lower Division ClerkWater Resources Department 
452 S.k.panday Accounts ClerkWater Resources Department 
453 Sachida Nand Prasad Accounts ClerkRoad Construction DepartmentEvening College, Bhagalpur
454 Sada Nand Yadav PeonRegional Transport Authority 
455 Sadhan Kumar Mandal C. ClearkR.W.D . Works Division 
456 Sadhna Kumari Accounts ClerkExecutive Engineer, Building division 
457 Sahay Hembram PeonAgriculture & sugarcane development dept 
458 Sahdev Paswan OrderlyRoad Construction Department 
459 Saifullah Ansari Assistant EngineerBuilding Construction Circle 
460 Sambhu Ram CHAUKIDARD.W.&S. Division, CHATRA 
461 Sanatan Ram PeonRegional Deputy Director of Education OfficeN/A N/A
462 Sandeep Kachap ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
463 Sanjay Kumar Assistant EngineerBuilding Construction Department 
464 Sanjay Krumar Sharma EXECUTIVE ENGINEERD.W&S Division 
465 Sanjay Kumar Senior AuditorFinance & Audit 
466 Sanjay Kumar Dinkar JUNIOR ENGINEERbuilding construction department koderma 
467 Sanjay Kumar Sinha AssistantDIV. Commisioner Office 
468 Sanjeev Kumar JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2 
469 Sant Kumar Pandey CHAUKIDARD.W.&S. Division, CHATRA 
470 Santosh Soren JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2 
471 Santosh Kumar UPPER DIVISIONAL CLERKD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
472 Santosh Kumar Assistant EngineerMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
473 Santosh Kumar Mahato JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
474 Santosh Kumar Mahto PeonWater Resources Department 
475 Sapan Kumar Dutta Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
476 Sarodhar Manjhi PeonWater Resources Department 
477 Saroj Kumari ClerkRegional Transport Authority 
478 Saryu .pd. Singh JUNIOR ENGINEERD.W.&S. Division, CHATRA 
479 Sateshwar Mahto JUNIOR MECH. ENGINEERWater Resources Department 
480 Satish Kumar CLERKAgriculture and Sugarcane Department 
481 Satish Kumar Statistical SpecialistAgriculture & sugarcane development dept 
482 Satjit Banerji Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
483 Satyendra Choudhary STORE KEEPERWater Ways Division- 2 
484 Satyendra Kumar JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION 
485 Satyendra Kumar Singh UPPER DIVISIONAL CLERKD.W.&S. Division, CHATRAHIGH SCHOOL BAIRAGIBAG
486 Satyendra Paswan TREASURE GUARDR.W.D . Works Division 
487 Sawitri Devi PeonAgriculture and Sugarcane Department 
488 Saytendra Narayan Singh Deputy DirectorAgriculture & sugarcane development dept 
489 Shahid Alam C. ClearkMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
490 Shailendra Kumar Deputy Controller of AccountsFinance & Audit 
491 Shailesh Ranjan JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
492 Shambhu Kumar Lower Division ClerkC.F TERRITORIAL CIRCLE CHATRAHIGH SCHOOL KINJAR ARWAL
493 Shambhu Sharan Singh UPPER DIVISIONAL CLERKD.W.&S. Division, CHATRA 
494 Shankar Ram Peonwater b division khunti 
495 Shanti Nair C. ClearkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
496 Shatrughan Pd. Agarwal Audit OfficerFinance & Audit 
497 Sheo Jee Singh Audit OfficerFinance & Audit 
498 Shishir Kumar Mahto Accounts ClerkWater Resources Department
499 Shiv Bhushan Prasad KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
500 Shiv Chandra Jha JUNIOR MECH. ENGINEERWater Ways Division- 2 
501 Shiv Kumar Sharma Senior AuditorFinance & Audit 
502 Shiv Shankar Singh PeonWater Ways Division- 2
503 Shiv Shaw ORDERLYD.W.&S. Division, CHATRA 
504 Shivcharan Mahato KhalasiR.W.D . Works Division 
505 Shivnandan Saw PeonRegional Deputy Director of Education OfficeN/A N/A
506 Shrawan Kumar MACHINE OPERATORR.W.D . Works Division 
507 Shukhmani Devi PeonBuilding Construction Circle 
508 Shyam Charan Singh RECORD KEEPERWater Resources Department 
509 Shyam Sundar Ram ORDERLYAgriculture and Sugarcane Department 
510 Sidharth Kumar Arya JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
511 Silbestar Linda Accounts ClerkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
512 Sitaram Gond PeonRoad Construction Department 
513 Siyaram Singh DriverD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
514 Sohan Saw PeonHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
515 Somar Manjhi PeonWater Resources Department 
516 Somar Oraon NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
517 Somari Ram KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
518 Somnath Chakrawarti DRAFT MAN -IIAdditional Director Geology 
519 Somra Oraon DRAFT MAN -IIwater b division khunti 
520 Srinath Nishad Mali cum ChoukidarAnimal Husbandary 
521 Sriram Rajak KhalasiR.W.D . Works Division 
522 Stephan Lakra ClerkAgriculture & sugarcane development dept 
523 Subhash Chandra Hambram PeonWater Resources Department 
524 Subhash Chandra Sharma Treasure GuardD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
525 Subhash Kumar JUNIOR ENGINEERD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
526 Subhashi Laxmi ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
527 Sudama Singh Assistant EngineerMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
528 Sudhanshu Kumar Accounts ClerkWater Resources Department
529 Sudhir Kumar Manjhi JUNIOR ENGINEERWater Resources Department
530 Sudhir Kumar Singh Accounts ClerkWater Ways Division- 2 
531 Sudip Kumar AssistantDivisional Commissioner Office 
532 Sujit Kumar Joint DirectorState Drugs Control Directorate
533 Sukhdev Mahto PeonWater Ways Division- 2
534 Suman Kumari Lower Division ClerkFinance & Audit 
535 Sunil Bhagat JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2 
536 Sunil Kumar Lower Division ClerkMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
537 Sunil Kumar JUNIOR ENGINEERD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
538 Sunil Kumar JUNIOR ENGINEERD.W.&S. Division, CHATRA 
539 Sunil Kumar Singh AssistantD.F.O. CHATRA NORTH DIV. 
540 Sunil Kumar Singh PeonD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
541 Sunil Kumar Vishwakarma C. ClearkBuilding Construction Circle 
542 Sunil Kumar Yadav PeonWater Resources Department 
543 Sunny AssistantDivisional Commissioner Office 
544 Surai Pal PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
545 Surendra Kr Saha ClerkAgriculture and Sugarcane Department 
546 Surendra Kumar ClerkAgriculture & sugarcane development dept 
547 Surendra Mohan Sinha JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
548 Surendra Prasad Shrivastava TREASURE GUARDWater Resources Department 
549 Surendra Rajak Accounts ClerkR.W.D . Works Division 
550 Surendra Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
551 Suresh Das JUNIOR ENGINEERRoad Construction Department 
552 Suresh Prasad KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
553 Suresh Prasad Mehta PeonWater Ways Division- 2
554 Suresh Prasad Mehta PeonWater Ways Division- 2
555 Suresh Ram NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
556 Suresh Sharma DriverHEALTH DEPARTMENT O/o RDD(HS) NCD, Hazaribagh
557 Sushil Kumar Assistant EngineerD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
558 Susri Kiran Kumari PeonWater Resources Department 
559 Talkeshwar Ram PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
560 Tarun Kumar Suman Assistant EngineerWater Resources Department 
561 Telesphore Minj Assistant EngineerD.W.&S. Division, CHATRA 
562 Tilakdhari Yadav JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
563 Uday Kumar Pandey AssistantForest & Environment Department, S.F.D. KodermaRLSY Collage, Koderma Sadar
564 Upendra Prasad JUNIOR ENGINEERD.W.&S. Division, CHATRA 
565 Usha Devi PeonWater Resources Department 
566 Usha Kiran Bakhala Deputy DirectorDeputy Director(Panchayti Raj Office) 
567 Utam Kumar PeonDIV. Commisioner Office 
568 Vedi Thakur NALKUP MISTRID.W.&S. Division, CHATRA 
569 Vicky Ram C. ClearkD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
570 Vijay Kumar Lower Division ClerkD.W.&S. Division, CHATRA 
571 Vijay Lakra JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2 
572 Vijay .kr. Choubey AssistantD.F.O. CHATRA NORTH DIV.S.S. High School Bihta.
573 Vijay Kumar Peonrange education office, chatra 
574 Vijay Kumar Sharma Lower Division ClerkD.W.&S. Division, CHATRA 
575 Vijay Kumar Singh PeonD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
576 Vijay Prasad JUNIOR ENGINEERD.W.&S. Division, CHATRA 
577 Vikas Chandra Das JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION DIVISION 
578 Vikas Kachhap ClerkRegional Transport Authority 
579 Vimal Kumar Verma STENOGRAPHER/TYPISTMines and Geology 
580 Vinay Kumar JUNIOR ENGINEERR.W.D . Works Division 
581 Vinod Ram PeonMINOR IRRIGATION DIVISION,KODERMA 
582 Vinod Kumar JUNIOR ENGINEERBuilding Construction Circle 
583 Vinod Kumar Rai Audit OfficerFinance & Audit 
584 Vinod Saw PeonDepartment of Food,Public Distribution & Consumer Affairs 
585 Virendra Prasad Barnwal JUNIOR ENGINEERMINOR IRRIGATION 
586 Virendra Sharma UPPER DIVISIONAL CLERKD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
587 Virsa Oraon PeonExecutive Engineer, Building division 
588 Vishnu Kumar Rawani JUNIOR ENGINEERWater Resources Department 
589 Vishwanath Kumar Giri Accounts ClerkWater Resources Department 
590 Vishwanath Pd. Singh Bangla ChaukidarD.F.O. CHATRA NORTH DIV.R.K. High School Mangrawn SADAR HOSPITAL, KODERMA
591 Vishwnath Ram DriverAgriculture & sugarcane development dept 
592 Vivek Sahay Senior AuditorFinance & Audit 
593 Yadunandan Pasawan DriverD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
594 Yugal Yadav KhalasiD. W. & S. DIVISION JHUMRI TELAIYA 
595 Zafar Ahmad Lower Division ClerkWater Resources Department