Registered Employee Details of Division Palamu division
   
Sl NoNameDesignationDepartmentOther DetailsPresent
1 Ajay Kumar Dubey C. ClearkForest Division 
2 Ajay Ram DriverForest Division 
3 Amrendra Kumar Singh Geological AnalystForest & Environment Department, Tutorial Circle 
4 Anuj Kumar Dubey CHAUKIDARR.W.D . Works Division
5 Anuj Kumar Srivastav Computer OperatorDRINKING WATER & SANITATION DIVISION 
6 Arun Kumar COMPUTER OPERATORInformation & Public Relation Department 
7 Ashok Kumar Das JUNIOR ENGINEERWater Ways Division- 2
8 Awadh Mahto PeonForest Division 
9 Binod Paswan PeonForest Division
10 Birendra Ram Computer OperatorR.W.D . Works Division
11 Chalitra Pal PeonInformation & Public Relation Departmentmahatma gandhi sarja polpol
12 Chanda Sinha AssistantForest Division
13 Chandri Devi SWEEPARForest Division
14 Deokaran Paswan Mali cum ChoukidarForest Division
15 Fulendra Oraon PeonForest Division
16 Girivar Ram TYPISTForest Division 
17 Janmejay Singh Computer OperatorForest Division 
18 Jayant Prajapati ClerkDIV. Commisioner Office 
19 Kamesh Mahto Mali cum ChoukidarForest Division
20 Kundan Kumar Data Entry OperatorForest Division 
21 Makduam Ansari DriverForest Division
22 Manoj Kumar PeonForest Division 
23 Mashi Prakash Burh PeonForest Division 
24 Mithilesh Kumar Gupta Computer OperatorForest & Environment Department, Tutorial Circle 
25 Mohit Kumar Computer OperatorD.W.&.S MECH. DIVISION PALAMAU 
26 Muni Bibi DaftariForest Division
27 Pravin Kumar Tiwari DriverDistrict Geological Office 
28 Rajdeo Ray CHAUKIDARR.W.D . Works Division 
29 Rajendra Kumar TYPISTForest Division
30 Ram Bhaju Ram SWEEPARForest Division
31 Reeta Pandey AssistantForest Division
32 Robert Tiru ELECTRICIANInformation & Public Relation Departmentsant Allowesh school Ranchi
33 Sachchidanand Pandey AssistantForest Division
34 Sakul Kumar Computer OperatorMINOR IRRIGATION DIVISION
35 Santosh Kr Pathak PHARMACISTHEALTH DEPARTMENT ART Centre, Daltonganj
36 Santosh Kumar Computer OperatorDRINKING WATER & SANITATION DIVISION 
37 Santosh Kumar Vishwakarma Computer OperatorForest Division 
38 Satish Kumar Tiwari AssistantDivisional Commissioner Office 
39 Shailendra Kumar DIVISIONAL COMPUTER PROGRAMMERJHARKHAND EDUCATION PROJECT COUNCIL 
40 Shashi Kant Data Entry OperatorHEALTH DEPARTMENT ART CENTRE,Daltonganj
41 Shiv Shankar Pathak AssistantBuilding Construction CircleGLA
42 Shivdhar Thakur DriverForest Division 
43 Sunil Kumar Sinha Computer OperatorForest Division
44 Umesh Kumar Bind DriverForest Division 
45 Varun Anand Prasad PeonHEALTH DEPARTMENT ART CENTRE, Daltonganj